Strona główna

Witajcie w Centrum Fizjoterapii Trigger. Od 12 lat prowadzimy nieprzerwanie najciekawsze szkolenia z dziedziny masażu i fizjoterapii w Polsce. Dzięki temu już ponad tysiąc osób prowadzi swoje gabinety w Polsce i Europie. Naszą domeną jest NIETYPOWE podejście do nauki masażu.

Każda osoba która zdecyduje się na nasz kurs jest traktowana INDYWIDUALNIE. Kurs dostosowujemy do uczestnika a nie odwrotnie. Dlatego Ty wybierasz rodzaj szkolenia i program nauki dobrany do Twoich potrzeb. Ty masz najlepszą wizję SWOJEGO GABINETU. Doradzamy czego oczekują pacjenci i jakie masaże cieszą się największym zainteresowaniem. Wszyscy jesteśmy fizjoterapeutami i od lat pracujemy z pacjentami. Przekazujemy także doświadczenie zdobyte w pracy klinicznej w placówkach Uniwersytetu Medycznego oraz wiedzę zdobywaną na szkoleniach na całym Świecie. Połączenie współczesnej terapii tkanek miękkich i oryginalnych, tracycyjnych masaży orientalnych daje niesamowite rezultaty. Nauczymy Cię jak wykorzystać je w Twoim gabinecie. Dzięki takiemu podejściu żaden z naszych absolwentów nie zamknął swojego gabinetu. Możesz także wybrać termin i miejsce szkolenia. Po naszym kursie będziesz ZAWSZE o dwa kroki przed konkurencją.

Szkolenia mają bardzo SZEROKI ZAKRES technik masażu, co pozwala prowadzić gabinet z bardzo ciekawą ofertą dla każdego pacjenta lub pracować w SPA. Stawiamy na praktykę, dlatego na kursie nie tracisz czasu. Szkolenia trwają od kilku dni do 2 tygodni, które poświęcamy tylko dla Ciebie do rana do wieczora. Masz do dyspozycji doświadczonych nauczycieli, przygotowane pomieszczenia i profesjonalny sprzęt do masażu oraz materiały szkoleniowe a naszym zadaniem jest zrobić z Ciebie doskonałego masażystę w tydzień.

Możesz także otrzymać przenośny STÓŁ DO MASAŻU dzięki któremu zaczniesz pracować od razu po szkoleniu w domu klienta bez żadnych inwestycji. Możesz także zamówić certyfikat w języku angielskim i niemieckim. W razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Gwarantujemy zadowolenie – TYLKO U NAS KAŻDY KURS MOŻESZ POWTARZAĆ BEZPŁATNIE!

Na kurs możesz przyjechać z drugą osobą co bardzo obniża koszty.

Jako Szkoła Niepubliczna MEN wystawiamy certyfikaty ważne w całej Unii Europejskiej. Nasze szkolenia spełniają kryteria Wydziału Oświaty, dzięki czemu otrzymujesz dwujęzyczne certyfikaty oraz zaświadczenie na Druku MEN III/I uprawniające do prowadzenia własnego gabinetu w UE. Uczymy według programów autorskich zgodnie z wymogami programowymi Kuratorium.

Jeżeli jesteś osobą początkującą nauczymy Cię masażu OD PODSTAW w taki sposób, abyś mogł rozpocząć pracę OD RAZU po szkoleniu. Jeżeli jesteś masażystą, fizjoterapeutą, kosmetologiem lub trenerem otrzymasz specjalną ofertę na kurs doszkalający. Dzięki temu poszerzysz swoje umiejętności o nowoczesne techniki manualne oraz tradycyjne masaże niedostępne na innych szkoleniach i przyciągniesz nowych pacjentów. Wszystkich technik orientalnych uczymy według oryginalnych receptur przywiezionych z Azji i Ameryki.

Zatrudniamy wyłącznie fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy z doświadczeniem pedagogicznym. Uczymy także w języku angielskim. Nasze szkolenia czekają na Ciebie w Poznaniu, Warszawie lub w Twoim domu. Ty wybierasz miejsce, zakres i termin szkolenia. Nauka zawsze jest efektywna i przyjemna.

Twoje szkolenie może być dofinasowane z Powiatowego Urzędu Pracy- jeżeli jesteś osobą zarejestowaną napisz do nas. Możesz także ubiegać się o finansowanie Twojego gabinetu. Realizujemy projekty z programu ,,Kapitał Ludzki“. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów masażu dla Urzędów Pracy, fundacji na rzecz osób niepełnosprawnych oraz projektów Unijnych (zobacz referencje). Jeżeli zależy Państwu na współpracy z rzetelnym, doświadczonym partnerem- serdecznie zapraszamy. Kursy indywidualne i grupowe realizujemy także na zamówienie w naszej siedzibie lub u Państwa.

Nasze szkolenia łączą doświadczenie kliniczne, pracę z pacjentami, nowoczesne techniki terapii tkanek oraz oryginalne receptury masażu przywiezione z Tajlandii, Indii, Bali i Karaibów dlatego GWARANTUJEMY, ŻE NIE ZNAJDZIESZ TAKICH SZKOLEŃ W ŻADNEJ INNEJ SZKOLE W POLSCE. ZAPRASZAMY!

Napisz: szkola-masazu@home.pl

lub zadzwoń 693-574-232

ZDOBYWASZ TYTUŁ
DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
 • dyplom w języku polskim i angielskim
 • również zaświadczenia na druku MEN III/I
TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE:
mobile: 693 574 232
tel: 61 625 05 09
mail: szkola-masazu@home.pl
skype: triggerek
GG: 34227313

Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe!
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ
 • Poznań
 • Wrocław
 • Warszawa
 • Gdańsk
 • Katowice
 • Kraków
 • Olsztyn
 • Łódź
 • Gorzów
 • Szczecin