Nowe Kursy Promocyjne

Nowe Kursy Promocyjne

Ze względu na duże zainteresowanie kursami indywidualnymi wprowadziliśmy kilka jesiennych nowości.

Osoby które mają niewiele czasu oraz konkretne zainteresowania mogą skorzystać z październikowej promocji kursów indywidualnych. Zamawiając kurs 4-dniowy zapłacisz teraz tylko z 3 dni szkolenia. Opanujesz 8-12 masaży w komfortowych warunkach z prywatnym nauczycielem i modelką w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach. Na miejscu czeka na Ciebie doskonała kadra szkoleniowa, wygodne noclegi i doskonały sprzęt. Nauczysz się masaży które sama wybierzesz w wygodnym dla Ciebie terminie. Otrzymasz Certyfikaty uprawniające do prowadzenia własnego gabinetu masażu w całej UE, dokładne materiały szkoleniowe oraz możliwość bezpłatnych powtórek. W ten sposób zdobędziesz dodatkowe umiejętności i praktykę. Doradzimy także jak założyć gabinet, zdobyć nowych klientów i cieszyć się nowym zawodem. Możesz traktować masaż jako dodatkową pracę po godzinach lub główne zajęcie. Oferta jest skierowana zarówno do masażystów i fizjoterapeutów którzy chcą rozszerzyć swoje możliwości i zdobyć nowych pacjentów jak i do osób początkujących bez wcześniejszego przygotowania, które będą się uczyły od masażu podstaw. Kurs możesz odbyć w Poznaniu lub Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z promocji. szczegóły kursów indywidualnych znajdziesz w zakładce kurs indywidualny.

Ze względu na osoby które ubiegają się o dofinansowanie kursu z PUP wprowadziliśmy także kursy indywidualne dla osób bezrobotnych. Dzięki jest możliwość sprecyzowania terminu oraz rodzaju masaży których będziesz chciała się nauczyć. Jest to bardzo wygodna możliwość dla osób które są już masażystami lub absolwentami fizjoterapii i chcą nauczyć się poszczególnych, samodzielnie wybranych technik. Oczywiście z takich szkoleń chętnie korzystają także młode mamy. które chcą prowadzić własny biznes lub szukać zatrudnienia ale nie mogą wyjechać na 2 tygodnie. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem dofinansowanym napisz do nas- wyślemy Ci szczegółową instrukcję wypełniania wniosku. Szczegóły kursów dofinansowanych znajdziesz w zakładce kurs dofinansowany.

Natomiast dla osób które pracują mamy kursy indywidualne weekendowe. Możesz teraz zamówić dowolny pakiet masaży i nauczyć się go w weekend. Możesz wybrać jeden z naszych pakietów lub stworzyć go samodzielnie, jeśli interesują Cię poszczególne masaże. Chętnie doradzimy które masaże są teraz najpopularniejsze wśród pacjentów oraz czego warto się nauczyć aby Twoje umiejętności pozwoliły na założenie gabinetu z konkurencyjną ofertą lub znalezienie dobrej pracy w salonie SPA lub Centrum Odnowy Biologicznej czy klubie sportowym.

Kurs indywidualny zawsze zapewnia najwyższą jakość szkolenia oraz komfortowe warunki. Takie szkolenia są naszą specjalnością. Ty wybierz formę kursu my zajmiemy się resztą. Przyjedź do Nas i ciesz się nieograniczoną wolnością wykonując najprzyjemniejszy zawód. Zapraszamy!

You must be logged in to post a comment.